Biedrība „Baltā māja”
2020. gada 29.maijs

 Projekta “Labākai šodienai un rītdienai” aktivitātes.

Biedrība “Baltā māja” ievieš a/s „Latvijas valsts meži” un nodibinājuma „Fonds „Ziedot.lv” atbalstīto projektu “Labākai šodienai un rītdienai” (līguma Nr.7.5./LVM/20/11). Projekta īstenošanas periods ir no 02.03.2020 līdz 30.11.2020. Maija mēnesī notikušas vairākas projekta aktivitātes.

Biedrība „Baltā māja”
2020. gada 18.maijs 

 

 Biedrība “Baltā māja” pēc pārtraukuma atsāks īstenot projektu, kurā bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Līvānu novadā tiek nodrošināti sociālās rehabilitācijas pakalpojumi 

Biedrība “Baltā māja” turpinās ieviest projektu “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšana bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Līvānu novadā” (projekta līguma Nr.9.2.2.3/18/A/003). Projekta mērķis ir palielināt sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību Līvānu novada 25 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta invaliditāte, lai pilnveidotu viņu sociālās prasmes, uzlabotu funkcionālās spējas un nodrošinātu saturīgu brīvā laika pavadīšanu.

Biedrība „Baltā māja”
2020. gada 14.maijs

 

Biedrība “Baltā māja” atsākusi projekta “Labākai šodienai un rītdienai” īstenošanu

Biedrība “Baltā māja” šī gada marta mēnesī uzsāka a/s „Latvijas valsts meži” un nodibinājuma „Fonds „Ziedot.lv” projekta “Labākai šodienai un rītdienai” (līguma Nr.7.5./LVM/20/11) īstenošanu. Projekta īstenošanas periods ir no 02.03.2020 līdz 30.11.2020.

Sakarā ar valstī noteikto ārkārtas situāciju Covid19 izplatības dēļ uz laiku tika pārtrauktas projekta aktivitātes. Maija mēneša otrajā pusē atkal tiekamies! Sekojiet informācijai.

Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā no 16. marta līdz 14. aprīlim tā

apmeklētājiem tiek slēgts biedrības “Baltā māja”

Dienas aprūpes centrs, kas atrodas Zaļajā iela 10 -16, Līvānos, Līvānu novads, LV – 5316.

Aicinām sekot līdzi uzticamai informācijai Latvijas masu medijos, www.livani.lv.

 

Būsim atbildīgi un veseli!

 

Tava biedrība “Baltā māja”

 

Biedrība „Baltā māja”
2020. gada 10.marts 

Martā biedrība “Baltā māja” uzsākusi projekta “Labākai šodienai un rītdienai” īstenošanu

Biedrība “Baltā māja” uzsākusi a/s „Latvijas valsts meži” un nodibinājuma „Fonds „Ziedot.lv” projekta “Labākai šodienai un rītdienai” (līguma Nr.7.5./LVM/20/11) īstenošanu. Projekta īstenošanas periods ir no 02.03.2020 līdz 30.11.2020.

Biedrība „Baltā māja”
2020. gada  3.marts   

Arī martā “Baltā māja” turpina īstenot Sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Līvānu novadā 

Līvānu biedrība “Baltā māja” turpina ieviest projektu “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšana bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Līvānu novadā” (projekta līguma Nr.9.2.2.3/18/A/003). Projekta mērķis ir palielināt sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību Līvānu novada 25 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta invaliditāte, lai pilnveidotu viņu sociālās prasmes, uzlabotu funkcionālās spējas un nodrošinātu saturīgu brīvā laika pavadīšanu.

Biedrība „Baltā māja”
2020. gada 12.februāris 

 Veiksmīgi tiek turpināts darbs biedrībā “Baltā māja” īstenojot Sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Līvānu novadā

 

Biedrība “Baltā māja” veiksmīgi turpina īstenot projektu “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšana bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Līvānu novadā” (projekta līguma Nr.9.2.2.3/18/A/003). Projekta mērķis ir palielināt sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību Līvānu novada 25 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta invaliditāte, lai pilnveidotu viņu sociālās prasmes, uzlabotu funkcionālās spējas un nodrošinātu saturīgu brīvā laika pavadīšanu.

Biedrība „Baltā māja”
2020. gada 10.janvāris 

Uzsākts 2020. gads biedrībā “Baltā māja” īstenojot Sociālās rehabilitācijas pakalpojumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Līvānu novadā

Biedrība “Baltā māja” veiksmīgi īsteno projektu “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšana bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Līvānu novadā” (projekta līguma Nr.9.2.2.3/18/A/003). Projekta mērķis ir palielināt sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību Līvānu novada 25 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir noteikta invaliditāte, lai pilnveidotu viņu sociālās prasmes, uzlabotu funkcionālās spējas un nodrošinātu saturīgu brīvā laika pavadīšanu.   

Biedrība „Baltā māja”
2019. gada 17.decembris 

Ražīgais 2019. gads biedrībā “Baltā māja”

Krāsains, bagātīgs, idejām un iecerēm vainagots, dažādībā iedvesmots – tā varam teikt par pavadīto gadu biedrībā “Baltā māja”. Īstenoti vairāki lieli projekti, pulcināti zinoši lektori, biedrības uzticamie draugi un klāt nākuši daudzi jauni, ir zinātniski un praktiski diskutēts, krāšņi radīts, izsvērti apspriests, domāts un darīts, jā, un izsapņotas vēl nebijušas ieceres nākamajam – 2020. gadam!

huge tits lesbian strap on Tatiana Vysotskaya nude girl with four boobs Natalie Ann nude Edona James nude best sticky boobs Holly Peers nude amateur boob flashing