Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Biedrībā “Baltā māja” durvis vērs “MAZAIS ĶIPARS”

Biedrībā “Baltā māja” (Stacijas ielā 2, Līvānos) 1. stāvā drīzumā durvis vērs bērnu istabas “MAZAIS ĶIPARS” durvis, kas izveidota pateicoties labdarības organizācijas "Giving for Latvia" (Londona) ziedojumam.

 Šobrīd gaidīti bērni kopā ar vecākiem, savukārt jau tuvā nākotnē paredzēts bērnu pieskatīšanas pakalpojums. “MAZAJĀ ĶIPARĀ” ir gaidītas mammas, tēti kopā ar pirmskolas vecuma bērniem vecumā no 1 līdz 7 gadiem. Mazajiem sagatavotas koši iekārtotas telpas ar izglītojošām rotaļlietām un palīglīdzekļiem, kas paredzēti fizisko, sensoro un kognitīvo spēju attīstīšanai. Tās darinātas no EKO materiāliem – bērniem, vecākiem un videi draudzīgas. Rotaļlietas piemērotas muzikāliem, tehniskiem, sportiskiem, aktīviem un zinātkāriem bērniem, tieši tādiem, kādi ir mūsu mazie līvānieši!

“MAZAIS ĶIPARS” ir vieta, kur bērniem un vecākiem kopā būt, piepildīt laiku ar patiesu klātbūtni, vērtīgu izziņu, dziļu saturu un prieku!

 Par atklāšanas pasākumu informēsim tuvākajā laikā!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ericka Kristen nude Brooke Banx nude white girls with big ass and tits cum tits compilation lesbians sucking on big boobs Amber Sajid nude busty casey james Lucy Collett nude